Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lafee

Obecné informace:

Povolání: zpěvačka

Věk : 19

Datum narození : 9.12.1990

Místo narození : Stolberg u Aachenu,Německo

Znamení: střelec

Životopis:

Christina Klein (LaFee) se narodila v Stolbergu u Aachenu v Německu. Je jí 19 let. Její matka se jmenuje Kariakoulla a je původem Řekyně, její otec se jmenuje Bernhard. LaFee má také bratra, kterému je 20 let a jmenuje se Andreas. Její pravé jméno je Christina Klein.

LaFee využila slávy Tokio Hotel stejně jako jiné skupiny a zpěváci např. Kilerpilze nebo Nevada Tan a začala zpívat jako předskokanka na koncertech. Jejího talentu si všiml hudební producent Bob Arnz, který jí pomohl se zviditelnit.

LaFee si sama píše texty, ve kterých zpívá o problémech dospívajících např. v písničce Virus zpívá, jak jí její nejlepší kamarádka přebrala kluka a ona jí přeje, aby se nakazila nějakou nemocí nebo v písničce Prinzesschen (princeznička) zpíva o holkách, které si všechno kupují za peníze.

Její kapela má 4 členy Ricky Garcia, který má kytaru, Tamona Müssnera, který hraje na bubny, Klause Hochhäusera, který hraje na klávesy a Gorana Vujice, který hraje na basovou kytaru. A samozřejmě LaFee, která zpívá.

Na svém kontě už má 4 alba (3 v němčině a 1 v angličtině) - LaFee (2006), Jetzt Erst Recht (2007), Shut Up (2008), Ring Frei (2009).

Jméno LaFee znamená ve francoužštine víla. LaFee má 2 tetováni - jedno u levého oka (jsou to písmena LF) a toto tetování je nalepovací, a potom má na levé lopatce slunce a v něm čínský znak štěstí2--18-.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář