Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olga Lounová

Obecné informace :

Povolání : herečka, zpěvačka, moderátorka

Věk : 29

Datum narození : 7.3.1981

Místo narození: Liberec , Československo

Znamení : ryby

Životopis:

 

Olga Lounová se narodila 7. 3. 1981 v Liberci. Vystudovala Gymnázium F. X. Šaldy a Pedagogickou fakultu TU v Liberci. Nyní ji čeká zakončení studia na Konzervatoři Jaroslava Ježka.

Během roku 2003 obohatila své životní zkušenosti čtyřměsíčním jazykovým pobytem v New Yorku, kde dokonce vystupovala s místní latinsko-americkou skupinou.

Účinkovala v muzikálovém představení Malované na skle (režie Ján Ďurovčík) v divadle F. X. Šaldy v Liberci. Hrála hlavní roli v projektu Lewron Orchestra - Olza. V listopadu 2006 se také představila jako Carmen v divadle Na Blízku v novém autorském projektu souboru PAP Carmen. Režisérka tohoto představení Eva Elxa působila v souboru Jaroslava Duška. S tímto představením se chystají nejen na divadelní festivaly, ale čeká je i několik zahraničních zájezdů.Vystupuje také v muzikálu Golem.

Na jaře roku 2008 ji nabídli hlavní roli v ošklivce Katce.Kde ztvárnila hlavní postavu Patricii Výtiskovou,kde hraje nejlepší kamarádku Marcely Konečné(Michaela Horká). V roce 2009 odpremiérovala muzikál Karla Svobody Dracula, kde hraje roli Nymfy.

Olga nazpívala písničky:Thank you alanis morissette Olga Lounová Blind Angie,Victory live sportanthem,Norah Jones In the morning,Paradise Blind Angie, Golem Pro lásku cokoliv. 

n465837-dab17.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář